Fly IQ459 Intruder Kutudan Çıkıyor

Fly'ın fiyat performans odaklı yeni akıllı telefonu IQ459 Intruder'i kutusundan çıkartıyor, sizlerle beraber cihazı ilk kez açıyoruz. Bakalım ürün bizlere neler sunuyor?


 Akıllı cihazların incelemelerine geçmeden önce; bizlere sıfır kutusunda gelen ürünlerin kutu içeriklerine göz atıyor ve ilk defa sizlerle beraber açıyoruz. Daha önce olduğu gibi bize sıfır gelen modellerden biri olan Fly Intruder'ı da sizlerle beraber ilk kez kullanmaya başlıyoruz.

Fly IQ459 Intruder'i biraz tanıyalım

Kısa bir süre içerisinde zaten incelemesini sizlerle paylaşacağız fakat ürünün biraz özelliklerinden bahsedelim. 699 TL gibi iddialı bir fiyattan giriş yapan ürün, 5 inç 720p çözünürlüğünde HD IPS ekrana sahip.

MediaTek'in 1.3 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemcisinden gücünü alan ürün, 1 GB RAM ve 16 GB dahili depolamaya sahip. Ayrıca bu depolama alanı microSD kart ile artırılabiliyor.

13 Megapiksel çözürlüğünde Sony tabanlı lens ve sensör kullanan ana kamerası, Full HD video kaydı yapan ürünün ön kamerası ise 5 Megapiksel.

Metal çerçeve, çıkarılabilir batarya, 3G, BT 4.0, GPS gibi özelliklere sahip olan üründe 2000 mAh batarya kullanılıyor. Ürün ayrıca Android 4.4 KitKat sürümünü kullanıyor. Mevcut pazardaki cihazlara ise çok kısa bir zamanda Android 4.4 KitKat yollanmaya başlayacak. Dilerseniz ürünü kutusundan çıkartalım ve bizlere neler sunuyor yakından bakalım.Post a Comment

0 Comments