Google'ın En Yeni iOS Uygulaması: Slaytlar

Google, bir rakibi üzerinden, başka bir alandaki diğer rakibine oynuyor. iOS için Dokümanlar ve Tablolar'ı güncelleyen Google, Slaytlar uygulamasını da yayınladı.Google'ın iOS bombardımanı Slaytlar ile sürüyor. Microsoft'un üretkenlik uygulama paketi Office için en önemli alternatiflerden birini sunan Google, iOS için Dokümanlar (Docs) ve Tablolar (Sheets) uygulamalarını güncellerken, yepyeni Slaytlar (Slides) uygulamasını da yayınladı.

Güncellemeyle birlikte uygulamalarda Microsoft Office ile oluşturulan Word ve Excel belgelerini açmak, düzenlemek ve kaydetmek mümkün oluyor. Diğer bir deyişle, iPad için Office uygulamasının artık tam tekmil, ücretsiz bir alternatifi var!

Google Slaytlar ile PowerPoint de cepte

Google'ın en yeni iOS uygulaması ise, PowerPoint sunumlarını sorunsuz biçimde açıp düzenlemenizi ve sıfırdan yeni sunum oluşturmanızı sağlayan Slaytlar oldu.

App Store mağazasında da yerini alan Slaytlar, hem iPhone hem de iPad ile uyumlu olarak çalışıyor ve Google'ın Android ve masaüstü tarayıcılarında sunduğu tüm nimetlerden faydalanıyor.

Post a Comment

0 Comments