HTC Desire 510 Tanıtıldı

HTC’nin giriş ve orta seviye telefon ailesi Desire’a yeni bir model eklendi. Şirket yeni orta segment telefonu Desire 510’u tanıttı. İşte cihazın teknik özellikleriHTC’nin Desire serisi akıllı telefonlarına bir yenisi daha eklendi. Teknik özellikleri açısından orta segmente konumlandırılan Desire 510, HTC Blog’da yapılan bir açıklama ile tanıtıldı. Gücünü 1,2 GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 410 işlemcisinden alan Desire 510, 854 x 480 piksel çözünürlüklü 4,7 inç boyutunda bir ekrana sahip.

HTC yaptığı açıklamada cihazın RAM’inden bahsetmese de tahminler Desire 510’un 1 GB RAM’e sahip olacağı yönünde.

Sınıfında fazla karşılaşmadığımız 4G LTE desteğine de sahip olan Desire 510’un önümüzdeki günlerde Avrupa ve Asya pazarında satışa sunulacağı söylenirken, cihazın fiyatı hakkında ne bir bilgi verilmedi. HTC yaptığı açıklamada Desire 510’u uygun fiyatlı bir telefon olarak tanımladı ancak detay vermedi.

İki renk seçeneği

Akıllı telefon beyaz ve gri olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip. Akıllı telefon Android’in resmi olarak yayınlanan son sürümünü yani 4.4.4 Kitkat sürümünü kullanmakta. Desire 510’da HTC’nin ikonikleşen Boomsound hoparlörleri de yer almamakta. 

Post a Comment

0 Comments