HTC One E8’e Yeni Versiyon!

HTC One M8’in plastik kasalı versiyonu HTC One E8’e yeni bir renk eklendi. Yeni renkle birlikte modelin renk alternatifleri 4’e yükseldi. İşte yeni HTC One E8…


Çin’de rekor satış başarısına ulaşan ve en son olarak da Rusya’da 500 Euro fiyat etiketi ile teknoloji raflarında yer almaya başlayan HTC One E8’le ilgili yeni bir gelişme Hong Kong’ta ortaya çıktı.

Metal kasalı HTC One M8’e benzer bir tasarımı plastik gövdede sunan cihaz, mat mavi renkli yeni renk seçeneği ile Hong Kong’da satışa sunuldu. Yeni renk versiyonuyla bir hayli güzel görünen One E8’in renk alternatifleri böylelikle 4’e yükselmiş oldu.

Modelin diğer renkleri siyah, beyaz ve kırmızı. Mavi renkli versiyonun diğer pazarlarda satılıp satılmayacağı henüz bilinmiyor, ancak öncelikle Çin ve Tayland olmak üzere yakın pazarlarda yeni renkli modelin satışına başlanılması bekleniyor.
Özelliklerini hatırlıyoruz

HTC One E8, 5 inçlik Full HD çözünürlüklü Super LCD3 ekrana sahip. 2.5 GHz hızındaki dört çekirdekli Snapdragon 801, 2GB RAM, 16 GB dahili depolama özelliklerinin yanı sıra çift SIM desteği, microSD desteği, Sense 6.0 arayüzü, Android 4.4 KitKat işletim sistemi sürümü özellikleri ile başarılı bir konfigürasyon sunuyor.


Cihazda 13 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamera bulunuyor. Sahip olduğu batarya kapasitesi ise 2600mAh. HTC One E8’in Türkiye’de henüz resmi yollardan satışı bulunmuyor.


Post a Comment

0 Comments