İşte Yuvarlak LG G Watch R

LG’nin IFA 2014 fuarında yeni bir akıllı saat daha tanıtacağı iddiası LG tarafından doğrulandı. LG, yuvarlak ekranlı akıllı saati için bir video yayınladı.


Geçtiğimiz hafta sizlerle buradaki haberimizde paylaştığımız LG G Watch 2 söylentileri gerçek oldu. Güney Koreli üretici yeni akıllı saati önümüzdeki hafta Berlin’de düzenlenecek olan IFA 2014 fuarında tanıtacağını ve saatin tıpkı Moto 360 gibi yuvarlak bir ekrana sahip olacağını doğrulayan bir video yayınladı.

LG Mobile Global hesabından yayınlanan videoda G Watch R isimli yeni saati ufak bir tanıtımı yapılmakta. Android Wear ile çalışacak olan akıllı saat hakkında bildiklerimiz henüz çok sınırlı ancak bu süreç çok uzun sürmeyecek çünkü akıllı saatin tüm özellikleri önümüzdeki hafta belli olacak.
İki saatin arası çok kısa

LG’nin ilk akıllı saati G Watch ile G Watch R’nin arasında sadece 2,5 aylık bir süre bulunmakta. İki saatin bu kadar kısa aralıklarla tanıtılması tepki çekeceğe benziyor. G Watch’un perakende satış fiyatı büyük ihtimalle değişmeyecek ancak saatin ikinci el fiyatında ciddi bir azalma olması muhtemel. Bu da saatini satmak isteye kişiler için oldukça kötü bir haber.

Post a Comment

0 Comments