Kingston DataTraveler microDuo 3.0 İnceleme

Kingston'ın microUSB desteğine sahip mobil cihazlarla ve standart USB 3.0 arabirimine sahip cihazlara çalışabilen 64 GB'lık taşınabilir USB 3.0 belleğini sizler için inceledik.
RAM ve taşınabilir bellek dediğimizde akıllara gelen ilk firmalardan biri de Kingston. Özellikle son yıllarda taşınabilir bellek ürünlerinde ciddi bir atılım gerçekleştiren firma, her türlü farklı kullanıcıya, farklı taşınabilir depolama çözümleri sunuyor.

İncelediğimiz Kingston DataTraveler microDuo 3.0 modeli, daha önce burada incelemiş olduğumuz önceki microDuo ailesine göre USB 3.0 arabirim avantajıyla geliyor.

16, 32 ve 64 GB'lık depolama seçeneklerine sahip olan ürünün, 64 GB'lık versiyonunu test ettik. 105 TL fiyat etiketiyle dikkat çeken 64 GB'lık microDuo 3.0, 5 yıl garanti sunuyor. 

USB 3.0 ve microUSB 2.0 bağlantılarına sahip olan ürün, akıllı telefon ve tabletlere yine USB 2.0 hızında veri aktarımı gerçekleştiriyor. Bilgisayara USB 3.0 portu üzerinden bağladığınızda ise hız biraz daha artıyor. Fakat hızın microSD kartların performansını pek geçemiyor. Ufak bir bellek çözümü olduğu için, hız seviyesi de o kadar iddalı değil.

Anahtarlığa takılabilen ürün, şık yapısı ve ufak boyutlarıyla dikkat çekiyor. USB OTG desteğine sahip akıllı telefon ve tabletlerde çalışabilen ürün ile ilgili diğer detayları videomuzda bulabilirsiniz. İyi seyirler..


Post a Comment

0 Comments