Lenovo ThinkPad Tablet 8 Türkiye'de

Lenovo, yeni tableti ThinkPad Tablet 8'i emlak sektörüne özel avantajlarla beraber satışa sundu. İlgili röportaj ve diğer bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.Dünyanın en prestijli profesyonel bilgisayar markalarından ThinkPad, yeni Windows 8.1 işletim sistemli tableti ThinkPad Tablet 8 ile Türkiye'de satışa çıkıyor.

Emlak ofislerini ve emlakçıları hedef alan yeni tablet, içerisine entegre edilen emlak yazılımı ile cazip bir noktada. 

Bugün Türkiye tanıtımı yapılan ürün ile ilgili Lenovo'dan Burç San ile yaptığımız röportajı aşağıda izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Lenovo ThinkPad Tablet 8'i biraz daha iyi tanıyalım

8 inçlik full HD ekrana sahip ürün, 2 ve 8 megapikselli ön ve arka kameraları HD görüntü ve yüksek video kalitesi sunuyor.

4. Nesil Intel Atom işlemcili ThinkPad Tablet 8, 3G özelliği sayesindeyse her an her yerden rahat internet bağlantısı sağlıyor. 8 saate varan pil ömrüyle de gün içi yeterli süreyi sunmayı planlıyor.

Üstelik ThinkPad Tablet 8’ler Türkiye’de hizmet veren yaklaşık 150 bin emlak ofisinin iş hayatını kolaylaştıracak bir emlak uygulaması ile satışa sunuluyor.

Türkiye’de sadece satışı gerçekleşen emlak sayısının geçtiğimiz yıl 1,5 milyona ulaştığı düşünülürse sektördeki bu hıza ayak uydurmak için teknolojiden faydalanmak artık bir gereklilik.

Lenovo’nun Anahtar Teknoloji ve Microsoft Türkiye ile birlikte geliştirdiği “REOS Emlak Sistemi” uygulaması, Turkcell’in üstün network şebekesiyle sunduğu 3G hızının avantajları ve yaygın satış ağı desteğiyle emlak sektörünün hizmetine sunuluyor.

REOS, gayrimenkul sektöründe franchise veren lider markaların ve bağlı ofislerinin bilişim ihtiyaçlarını karşılayan, günlük işleri için gerekli entegrasyonları barındıran, web tabanlı bir emlak işletim sistemi. Emlakçıları ofise bağlı kalmaktan kurtaracak olan bu uygulama sayesinde tek dokunuşla porföy oluşturulup yönetilebiliyor. Aynı şekilde müşteri bilgileri ve talepleri de kolayca listeleniyor. Mevcut portföylerin emlak portallarına aktarımı ise sadece bir kaç dakika alıyor. Kurumsal firmalarda tüm ekibin portföyleri tek tek takip edilebiliyor, ofis yönetimi sağlanabiliyor. Etkin müşteri yönetimi ve müşteri talepleri & portföy eşleşme algoritması sayesinde yeni fırsatlar kaçmıyor. Kolay ajanda ve görev yönetimiyle iş akışları daha hızlı ve kontrollü yönetiliyor.


ThinkPad Tablet 8, Turkcell mağazaları ve kurumsal müşteri temsilcileri aracılığıyla, Re-Os emlak uygulaması içinde data paketiyle 24 ay kontratlı, 77 TL’den başlayan fiyatlarla 6 Eylül’den itibaren satışa çıkacak.

Post a Comment

0 Comments