LG G3 Stylus Duyuruldu

LG G3'den düşük özelliklere sahip, farklı olarak bir de Stylus kalemin entegre edildiği LG G3 Stylus duyuruldu. Bakalım cihazın özellikleri neler?Bilgileri bir süredir gelmeye devam eden LG G3 Stylus, nihayet resmen duyuruldu. Telefon IFA 2014 Berlin'de ilk olarak görücüye çıkacak. 

LG G3 adını duyduğunuz için hemen çok heyecanlanmamanızı öneriyoruz. Zira cihazın teknik özellikleri, LG G3'e göre epey düşük seviyede.

Rubberdium Stylus kalem ile beraber gelen LG G3 Stylus, LG G3 ile beraber gelen pek çok geliştirme programını daha rahat kullanmanızı sağlıyor. Böylece çizimlerinizi ve notlarınızı Galaxy Note ailesindeki gibi pratik bir şekilde alabileceksiniz.

LG G3 Stylus'ın teknik özellikleri

LG G3 gibi 5.5 inçlik IPS ekrana sahip olan LG G3 Stylus, düşük ekran çözünürlüğüyle beklentilerin altında kalıyor. Cihazda 960 x 540 piksellik qHD ekran çözünürlüğü tercih edilmiş.


1.3 Megapiksel ön, 13 Megapiksel ana kameranın kullanıldığı cihazda; 1.3 GHz hızında çalışan cihaza, 4 çekirdekli işlemci güç veriyor.Henüz çok ince detaylar bilinmiyorken, işlemcinin modeli ve kullanılan grafik işlemci bilgileri de açıklanmadı. Heralde fuar ile beraber ön inceleme hazırladığımızda bu tip bilgileri sizlerle paylaşabileceğiz.

1 GB RAM, 8 GB dahili hafıza, microSD ile hafızayı artırabilme yeteneği, 3000 mAh batarya gibi ek özelliklerin bulunduğu cihaz, özellikle düşük özellikleri ve yüksek batarya gücüyle beğeni toplayabilir.

Kasa G3'e benziyor

Yine arka kapağın çıkarılabilir olduğu cihazın kalınlığı 10.2 mm olacak. Arka kısımda G3'deki gibi kavisli tasarımı tercih eden LG, Stylus modelini 163 gram olarak açıkadı.

LG G3 Stylus ilk olarak önümüzdeki ay yani Eylül ayı içerisinde Brezilya'da siyah, beyaz ve altın renk seçenekleriyle beraber satışa sunacak. Daha sonra Asya, Orta Doğu, Afrika ve Sovyetler Birliği'nin dağılmasından sonra ortaya çıkan Rus ve Türk dünyası ülkelerinde satışa sunulacak.  Kısaca şimdilik ürünün ABD ve Avrupa pazarı için olmadığını söyleyebiliriz.

Post a Comment

0 Comments