PS4 En Uygun Fiyata Nereden Alınır?

Sony PS3’ten PS4’e geçmeyi mi düşünüyorsunuz? Yoksa uzun zamandır harekete geçmeyi mi bekliyorsunuz? PS4 satın almak isteyenler buraya mutlaka göz atmalı…


Oyun konsolu kavramının ikonlaşmış Sony PlayStation serisi, en yeni versiyonu ile geçtiğimiz yıl oyun severlerin huzuruna çıktı. PlayStation 4, gerek tasarımı, gerek donanımıyla beklentileri karşılarken platformun birbirinden başarılı oyunları da PS4’e sahip olma isteğini adeta tetikledi. Tetiklemeye ve heyecan uyandırmaya devam ediyor!

Hayal ettiğinizden daha fazlası!

Ultra hızlı işlemciler, gelişmiş grafik performansı ve rakipsiz sistem belleği ile PS4 hayal edebileceğinizden fazlasıyla gelen oyunlar için biçilmiş kaftan; üstelik Dualshock 4, bir kumandadan çok daha fazlasını sunuyor. Peki satın almanın zamanı gelmedi mi?Zamanı gelmedi mi?

PS3’ten PS4’e mi geçmeyi düşünüyorsunuz? Yoksa uzun zamandır harekete geçmeyi mi bekliyorsunuz? Vakit kaybetmeyin; üstelik FIFA 15’ten PES 2015’e çok sayıda beklenen oyun için günler sayılı; ve bu oyunları oynamak için ihtiyacınız olan tek şey PS4!

Post a Comment

0 Comments