Samsung Galaxy SM-A500 Göründü

Samsung’un tanıtılacak bazı akıllı telefon modellerinin yeni A serisi altında toplanacağı belli olmuştu. Şimdi de bu seriye dair modellerden SM-A500 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Samsung’un kısa zaman içinde tanıtılacak bazı akıllı telefon modellerinin yeni A Serisi altında toplanacağı ortaya çıkarılmıştı. Şimdi de A Serisi içindeki modellerden SM-A500’e dair bazı detaylar basına yansıdı.


Samsung Galaxy Alpha lansmanını takiben gelecek yeni akıllı telefonlar arasında yalnızca Note 4 bulunmuyor. Samsung’a yakınlığı ile bilinen SamMobile’ın ortaya çıkardığı yeni A serisi modellerden biri SM-A500 model adıyla Bluetooth sertifikasında ortaya çıktı.Bluetooth sertifikasında ayrıca cihazın çift SIM kart desteği ile geleceğini gösteriyor. Yani çift SIM’li bir Samsung modeli geliyor. SM-A500’ün diğer özellikleri ise SamMobile tarafından bazı kaynaklara dayandırılıyor ve ekran, kamera ve tasarımına ilişkin bilgileri içeriyor.

Buna göre Samsung’un yakında tüketicilerin karşısına çıkması beklenen modeli SM-A500, HD çözünürlük sunan ekranla gelecek. Tasarımı Galaxy Alpha’ya benzeyecek ve yüksek çözünürlüklü ön kameraya sahip olacak.

İlgili modelin Galaxy Note 4 tanıtımının ardından Eylül ayı içinde duyurulması bekleniyor. 

Post a Comment

0 Comments