Samsung'dan iPad Karşıtı Reklam!

Samsung yeni tableti Galaxy Tab S'in reklam kampayalarına devam ediyor. Şirket, önceki birçok reklam filminde olduğu gibi son reklamda da Apple karşıtlığını benimsiyor.

Samsung, geçtiğimiz günlerde tanıttığı ve satışa sunduğu yeni tableti Galaxy Tab S'in tanıtım çalışmalarını sürdürüyor. Yeni bir reklam filmiyle cihazın üstünlüklerini vurgulamayı amaçlayan Samsung, önceki bir çok reklamında olduğu gibi Apple karşıtlığını benimsemiş durumda.

New York'ta Sokak röportajları

Kendi cihazı ile Apple'ın iPad Air'ını kıyaslayan Samsung, birçok açıdan Galaxy Tab S'in üstün olduğuna izleyicileri ikna etmeyi amaçlıyor. Samsung Mobile USA hesabı tarafından YouTube'da paylaşılan reklam filmi, New York'ta gerçekleştirilen ropörtajlardan oluşuyor. 

Hangisini tercih edersiniz?

Katılımcılara hem iPad Air hem de Galaxy Tab S gösteriliyor ve karşılaştırılmaları isteniyor. Tabii ki reklamın doğasına uygun olarak herkes Galaxy Tab S'i tercih ediyor.Daha parlak, daha hafif, daha ince...

Samsung'un reklamda üzerine basarak vurguladığı üç nokta, yeni tabletinin iPad Air'e göre daha parlak, daha ince ve daha hafif olduğu. iPad karşıtı reklam stratejisi Samsung için başarılı görünse de, Apple'ın yeni iPad serisinin yakında tanıtlabileceği ve bu reklamın kısa ömürlü olabileceği yorumları yapılıyor.


Samsung Galaxy Tab S incelemesi

Post a Comment

0 Comments