The Witcher MOBA Oldu

Tüm zamanların en başarılı RPG serilerinden biri olan The Witcher şimdi de MOBA türünde karşımıza çıkıyor. Hem de mobil cihazlarda! Beta için hemen kaydolun.D Projekt RED'in insanlığa armağanı olan The Witcher serisi, mobil platformları da boş bırakmak istemiyor. Üstelik biz bir RPG oyunu beklerken, geliştirici ekip biri League of Legends ya da DotA 2 benzeri bir MOBA ile karşıladı: The Witcher Battle Arena.

Kuzey Krallıkları ile Nilfgaardian İmparatorluğu arasındaki savaşın harabeye çevirdiği diyarlarda geçen The Witcher Battle Arena'da, gerek oyunlardan, gerekse CD Projekt'e ilham veren The Witcher kitaplarından tanıdık sekiz kahraman yer alıyor.

Neredesin Geralt?
Iorveth, Letho, Saskia ve Zoltan gibi oldukça tanıdık isimlerden oluşan 8 kişi arasından kahramanınızı seçerek Arena'da 3v3 savaşlara katılmak mümkün. Üzücü bir yan not olarak, oyunda Geralt ya da Trish Merigold şimdilik yer almıyor ancak ilk güncellemede onları da bekliyoruz.

Android, iOS ve Windows Phone platformlarında yayınlanacak olan The Witcher Battle Arena'nın kapalı beta testleri ise Android platformuna özel olarak başladı. Kaydolmak için The Witcher MOBA sayfasına giderek formu doldurmanız gerekiyor. 

Post a Comment

0 Comments