Vine Şimdi iPhone'da Daha İyi

iPhone için büyük bir güncelleme alan Vine uygulaması, kullanıcıların en çok talep ettiği özelliği hayata geçirdi. Android güncellemesi de yolda. İşte detaylar.
vine iphone

Twitter servislerinden biri olan Vine uygulamasıyla kaydedilen birkaç saniyelik videolar, kısa sürede fenomene dönüştü ve video paylaşım servisi kendi trendlerini belirlemeye başladı. Ne var ki bu videoların tamamını, uygulamanın kendi kamerasıyla çekmek gerekiyordu. Şimdiye kadar...

iOS sürümünü güncelleyen Vine, artık iPhone telefonunuzda bulunan videolar arasından seçim yapıp, yüklemenize olanak tanıyor. Yani videoyu mutlaka Vine ile o anda çekmeniz gerekmiyor. Seçtiğiniz videoları bir araya getirerek 6 saniyede sanatınızı konuşturabilirsiniz.

Kamera artık daha iyi

Uygulamadaki düzenleme özelliklerinde de bazı iyileştirmeler gözleniyor. Yakalanan videonun üzerinden son oluşturduğunuz klibi önizlemenize ve işlemi geri almanıza olanak sağlayan yeni bir tuşun yanı sıra, ikinci katman kamera araçlarına tek tuşla erişmek de artık mümkün.


Şimdilik tamamı iOS uygulamasına özel olan bu yeniliklerin, yakın zamanda Android kullanıcılarıyla da buluşacağını tahmin etmek zor değil.

Post a Comment

0 Comments