Xperia Z3 Her Açıdan Görüntülendi

Eylül ayının başında düzenlenecek Berlin’deki teknoloji fuarı IFA 2014’te tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan Sony Xperia Z3, her açıdan görüntülendi. İşte o fotoğraflar…

 Berlin’de her yıl düzenlenen IFA’nın bu yılki ayağı da yılın en önemli modellerinin sahne alışıyla heyecan uyandıracak. Samsung ve Sony ise şüphesiz dikkatleri en çok üzerine çeken markalar arasında. Bu markaların merakla beklenen modelleri ise Galaxy Note 4 ve Sony’nin Xperia Z3’ü olarak sıralanabilir.


Sony’nin 2014’teki amiral gemisi akıllı telefon modeli olacak Xperia Z3, Almanya’da tanıtılması beklenen modeller arasında ve son günlerde bu modele ait birçok bilgi basına yansıyor. En son bilgi ise akıllı telefonun hemen her açıdan hatta içine kadar çekilmiş fotoğraflarını kapsıyor.

Xperia Z3’ün bu görüntüleri gerçekten çok ayrıntılı ve şirketin son dönem tasarım çizgisiyle uyuşuyor. Büyük olasılıkla Xperia Z3 bu! İşte o görseller… 
Xperia Z3’ün 3 GB RAM, Snapdragon 801 işlemci, 1080p’lik 5,2 inçlik Triluminous ekran, microSD desteği özelliklerinin yanı sıra 16 GB depolama kapasitesi ve 3100 mAh batarya ile gelmesi bekleniyor. 20,7 megapiksellik arka kamera ve suya dayanıklılık ise diğer muhtemel özellikleri. Sony, IFA 2014’te Xperia Z3’ün yanı sıra yine büyük olasılıkla Xperia Z3 Tablet modelini de duyuracak. 


Post a Comment

0 Comments