Akıllı Telefonlar Anahtara Dönüşüyor

Indiegogo’da başlatılan kampanya ile hayat bulan Jani, akıllı telefonlarınızı anahtara dönüştürüyor. Jani’nin ayrıntıları ve çalışma sistemi haberimizde.


Apartman kapılarında akıllı telefonla giriş sağlayan dünyadaki ilk akıllı giriş sistemi Jani; otopark bariyerlerinde, garaj kapılarında ve turnike sistemlerinde de kullanılabiliyor. İnsanları anahtar, kumanda ve giriş kartlarından kurtarmayı hedefleyen Jani, akıllı telefonları anahtara dönüştürüyor.

Jani ile artık elleriniz doluyken apartman kapınızı rahatça açabilecek, sizi ziyaret eden misafirlerinize uygulama üzerinden anahtar gönderebilecek, misafirlerinizi otopark girişlerinde bekletmeyecek ve anahtar-kumanda-kart kaybetmek gibi güvenlik zaafiyetleriniz kalmayacak.


Sistem akıllı telefon uygulaması ve Jani cihazından oluşmaktadır. Cihazın mevcut giriş sistemine (apartman kapısı, otopark bariyeri, garaj kapısı, turnike, personel takip sistemi) monte edilmesi ve telefon uygulamasının kurulması, sistemin hazır hale gelmesi için yeterlidir. Jani, kullanıcıya uygulama üzerinden sistemi açıp kapama, misafirleriyle anahtar paylaşma ve hatırlatmalar alabilmesini sağlıyor.
Post a Comment

0 Comments