Angry Birds'ün Yeni Oyunu Geliyor

Rovio’nun efsaneleşen oyun serisi Angry Birds’ün yeni oyunu çok yakında karşımıza çıkacak. İşte yeni Angry Birds oyunundan ilk detaylar.
angry birds yeni oyunu

Angry Birds oyunu 2009 yılında iOS platformu için çıkışını gerçekleştirdikten kısa bir süre içerisinde efsaneleşecek bir seri haline geleceğinin sinyallerini vermişti. Rovio, iOS’tan sonra Android, Windows Phone, BlackBerry ve PlayStation gibi platformlara gelen oyununu geliştirmeye devam etmiş ve 15’ten fazla Angry Birds oyunu ile karşımıza çıkmıştı.

Rovio’nun durmaya hiç niyetinin olmadığı bugün yayınlanan haber ile ortaya çıktı. Firma Angry Birds Under Pigstruction ismindeki yeni oyununu duyurdu. Yeni oyun ile alışkın olduğumuz Angry Birds oyunlarının dinamik ve grafiklerinde çok farklı yenilikler yapılacak.

Angry Birds Under Pigstruction’da sinirli kuşlarımız artık sapan başında sıralanmak yerine ekranın alt bölümünde kart olarak yer alacak. Ücretsiz olarak sunulacak yeni oyunda birçok uygulama içi satın alma seçeneği bulunacak. Bu seçenekler ile kuşlarınızı güçlendirebilecek ve bölümleri daha rahat geçmek için farklı büyüler satın alabileceksiniz.

Angry Birds Under Pigstruction’ın test sürümü şimdilik sadece Kanada App Store’unda yer alıyor. Eğer yeni kızgın kuşları test etmek istiyorsanız mağaza ayarlarını değiştirerek 270 seviyeye sahip ve grafikleri yenilenmiş

Angry Birds Under Pigstruction’ı buradan indirebilirsiniz.

Post a Comment

0 Comments