Apple Etkinliğinde Neler Bekleniyor?

Apple'ın merakla beklenen Spring Forward etkinliğine saatler kaldı. Dedikodular, sızıntılar ve şirkete yakın kaynakların görüşleri çerçevesinde bu akşam beklenenler haberimizde.Apple'ın bu akşam TSİ: 19:00'da başlayacak Spring Forward etkinliğine artık saatler kaldı.

Teknoloji meraklılarının heyecanla beklediği etkinlik ile ilgili bu güne kadar birçok iddia ve dedikodu ortaya atıldı, birçok tahmin yürütüldü.Bunlardan hangilerinin gerçekleşeceği ise bu akşam San Francisco'daki Yerba Buena Sanat Merkezi'nde gerçekleşecek etkinlikte belli olacak.

Biz de etkinlik öncesi eldeki tüm veriler çerçevesinde tahminlerimizi sıralamayı ve bu akşam hangi ürünlerin tanıtılabileceği, hangi ürünlerin ortaya çıkabileceği üzerine düşüncelerimizi sizlerle paylaşmak istedik. İşte Apple'ın Spring Forward etkinliğine yönelik beklentiler ve bu akşam gerçekleşmesi muhtemel olan gelişmeler...

Apple Watch

Apple'ın bu akşamki etkinliğinin ana gündem maddesinin Apple Watch olacağına artık şüphe yok. Geçtiğimiz yıl Eylül ayında iPhone 6 lansmanında ön gösterimi yapılan saat ile ilgili tüm ayrıntılar bu akşam ortaya çıkacak.


En çok merak edilen konuların başında ise saatin pil ömrü geliyor. Son tahminler Apple Watch'un pil ömrünün sanıldığından uzun olacağı yönünde. Ayrıca, üçüncü parti geliştiricilerin Apple Watch'a yönelik geliştirdiği uygulamalardan bazılarının lansmanda yer alması beklenebilir

Post a Comment

0 Comments