Battlefield: Hardine'ın Çıkış Videosu Yayınlandı

Ünlü FPS yapımlarından Battlefield serisinin yeni oyunu ve aynı zamanda ilk kez askeri temadan uzak Battlefield oyunu olacak olan Hardline'ın çıkış videosu yayınlandı.Viscreal Games tarafından uzun bir süredir geliştirilme sürecinde olan ve bilindiği üzere Electronic Arts tarafından yayımcılığı üstlenilecek olan Battlefield: Hardline'ın çıkış tarihinin de yaklaşmasyıla birlikte oyunun çıkış videosu yayınlandı.

Serinin yakından takipçilerinin bileceği üzere Battlefield: Hardline, ilk kez açık savaş alanları olmayan ve askeri kurgudan uzak bir Battlefield oyunu olma özelliği taşıyor.Yayınlanan çıkış videosu da yukarıda belirttiğimiz oyunun bu temel ögelerini öne çıkarır yönde. Özellikle şehrin merkezine gerçekleşen hırsız-polis çatışmaları, askeri temadan uzak silahlar ve araçlar, kaçışmalar ve kovalamacalar çok farklı bir Battlefield deneyimi için bizleri heyecanlandırıyor.

Dead Space oyununun yapımcıları tarafından ele alınan ve Frostbite 3 gibi güçlü bir grafik motoruyla hazırlanan Battlefield Hardline PS 4, PS 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC için 17 Mart'ta oyun raflarındaki yerini alacak.


Post a Comment

0 Comments