Google Play Store, 3 Yaşında!

Android'in resmi uygulama mağazası Google Play Store, bugün 3 yaşına girdi. Google Play Store'un doğum gününe özel indirimli uygulamalar da, Play Store'da öne çıkarıldı.Android yıllardır gelişiyor olmasına rağmen, resmi uygulama mağazasının Android Market adından Google Play Store'a geçmesinden bu yana 3 yıl geçti.

3 yıl arada Google hem Android, hem de uygulama mağazası Play Store'da çok önemli değişiklikler yaptı.

3 yılda çok şey değişti!
Öyle ki bir süredir Google Play Store, artık sadece uygulama değil, akıllı cihazlar, kitap, film, müzik, oyun ve uygulama mağazası oldu.

Henüz ülkemizde sadece kitaplar, oyunlar ve uygulamalar kullanılabilir olsa da, Google'ın Play Store üzerindeki çalışmaları devam ediyor.

Doğum gününe özel, indirimli uygulamalar!

Son olarak tasarımsal değişikliklerin olacağı gündeme gelen Google Play Store'un doğrum günü nedeniyle pek çok uygulama indirime girdi.


Bedavadan biraz pahalı diyebileceğimiz Facetune ve Runtastic uygulamaları, an itibariyle sadece 25 kuruş karşılığı satın alınabiliyor. 

Google Play'deki indirimlerden faydalanmak için tek yapmanız gereken ise, Play Store web sayfasını ya da uygulamasını ziyaret etmek  

Google'ın Android ve Play Store ile ilgili çalışmaları devam ediyor. Bakalım ilerleyen aylarda Play Store'da başka ne gibi yenilikler ile karşılaşacağız.

Post a Comment

0 Comments