Microsoft Spartan'dan En Son Kareler!

Microsoft'un merakla beklenen tarayıcısı Spartan tekrar ortaya çıktı. Daha önce ekran görüntüleri ortaya çıkan Spartan'dan yeni ve ayrıntılı kareler internete düştü.Microsoft'un merakla beklenen taratıcısı Spartan'ın detaylarının görülebileceği gelecek Windows 10 yapılandırması henüz yayınlanmadı. Buna rağmen, merakla beklenen tarayıcıdan sızıntılar gelmeye devam ediyor. Daha önce internete düşen birkaç karenin aksine, son fotoğraflar oldukça fazla ve ayrıntılı.

Ayrıntılı kareler geldi
Rusça mswin.me sitesinin yayımladığı görsellerde, Spartan tarayıcının arayüzü net bir şekilde ortaya çıkıyor. Final sürüme kadar görsel değişimlere uğraması beklense de tarayıcının tasarım hattı büyük ölçüde aynı kalacak. Olabildiğince flat tasarım anlayışının benimsendiği tarayıcı arayüzünde sadelik öne çıkıyor.Yeni özellikler görünmeye başladı

Ortaya çıkan görsellerde Spartan tarayıcıda yer alacağı daha önceden duyurulan Bing arama motoru entegrasyonu, yeni okuma modu, çoklu tab görünümü gibi özellikler de net olarak görülebiliyor.

Post a Comment

0 Comments