Snapdragon 410 Tabanlı Geliştirme Kartı Duyuruldu

Qualcomm, 64-bit destekli Qualcomm Snapdragon 410 işlemciyi temel alan, düşük maliyetli geliştirme kart tasarımını duyurdu. Ayrıntılar haberimizde.Snapdragon 410 işlemcinin yüksek performansını, zengin özelliklerini daha çok geliştiricilere ve ürün üreticilerine ulaştıran kredi kartı büyüklüğündeki DragonBoard 410C geliştirme kiti, hızlı yazılım geliştirmek ve yeni ürünlerin ticarileşmesi esnasındaki prototiplerinin desteklenmesi için tasarlandı.


Snapdragon 410 işlemci, çözüm sağlayıcılarının satışa hazır veya modül-üzerindeki-sistemleri desteklemek ve ticari kullanımlarına yönelik hizmet sağlamak için güçlü bir teknoloji sunuyor. Bu gömülü işlemci ve her şeyin interneti ürün kategorileri içindeki ürünler arasında yeni nesil robotlar, fotoğraf makineleri, set-top box ürünler, giyilebilir ürünler, tıbbi cihazlar, otomatlar, otomasyon kurulumu, endüstriyel kontrol, dijital tabela ve oyun konsolları gibi pek çok ürün yer alıyor.

DragonBoard 410C platformunun  temel özellikleri şunlar:

CPU: Çekirdek başına 1.2 GHz hızında dört çekirdekli ARM Cortex-A53 CPU; 64-bit 
Grafik: 400 MHz yüksek kaliteli grafikleri ile Qualcomm Adreno 306 GPU
Video: 1080p HD video oynatma ve H.264 ile çekme (AVC)
Fotoğraf Makinesi: Donanımında yapılan noise reduction, JPEG dekoder ve diğer post-işleme teknikleri ile 13 megapiksel kamera desteği
Bellek: LPDDR2 / 3 533MHz Tek kanallı 32-bit (4.2GBps) olmayan POP / eMMC 4.51 SD 3.0 (UHS-I)
Entegre Bağlantı: Qualcomm VIVE 802.11 b / g / n, Wi-Fi, Bluetooth, FM

Post a Comment

0 Comments