Windows 10 Mobil İçin Office Geliyor

Uygulamanın 3. parti klavye desteği vermeye başlayan iOS platformuna da geleceğini tahmin ediyoruz. Windows 10 ile mobil pazarda başarı yakalamayı bekleyen Microsoft, mobil için teknik önizleme sürümü daha önce yayınlanmıştı. Office uygulamaları Windows 10 için geliyor.


Windows 10 tanıtımı ile 2015'e iyi bir giriş yapan Microsoft, yoluna hız kesmeden devam ediyor. Önce bilgisayarlar için sonrasında ise Windows Phone cihazlar için Windows 10 teknik önizleme sürümü yayınlanmıştı.
Windows 10 henüz önizleme sürümünde olsa da kullanıcılar tarafından çok sevilmiş durumda. Özellikle Microsoft'un kanayan yarası olan mobil pazar için şirkete adeta umut ışığı olan Windows 10 hızla büyüyor.
Office Universal yani Evrensel Office olarak adlandırılan uygulama içinde Word, Exel ve PowerPoint gibi tüm Dünyanın kullandığı uygulamaları barındıracak. Evrensel Office, mobil cihazlar için çıkacak bir uygulama olduğu için özellikle tek elle kullanım için optimize edilmiş, hızlı düzeltmeler, not tutma ve görüntülemeleri kolaylaştırak için tasarlanmış durumda.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü YayınlandıCihazlarında Windows 10 Mobil teknik önizleme sürümünü kullananlar ise bu uygulamayı çok beklemeyecek, yapılan açıklamaya göre Evrensel Office uygulaması içinde bulunduğumuz Nisan ayının sonunda kullanıcılar ile buluşmuş olacak.

Post a Comment

0 Comments