Altın Kaplama One M9 Satışa Sunuldu

İngiltere merkezli Goldgenie firması HTC'nin amiral gemi modeli One M9'un altın kaplama versiyonunu satışa sundu. İşte karşınızda 24 ayar altın kaplama One M9!

HTC'nin amiral gemi modeli One M9, ne yazık ki piyasada istediğini bulamadı. Ancak su götürmez bir gerçek var ki, her ne kadar yenilenen bir tasarım olsa da, One M9 bir çok rakibine göre tasarım ve malzeme kalitesi konusunda oldukça başarılı. 

Premium bir telefon almak isteyenlerin listesinde üst sıralarda yer alan HTC One M9, çok daha "Premium" hale geldi. İngiltere merkezli bir firma olan Goldgenie, One M9 modelinin 24 ayar altın kaplama versiyonunu satışa sundu.
24 Ayar Altın Kaplama One M9 Satışta!
Yekpare kasaya sahip olan One M9, kendisini özel hissetmek isteyenler için deyim yerindeyse yeniden imal edildi. Böylece zaten premium bir malzeme kalitesine sahip olan One M9, çok daha özel bir hale getirildi.

Teknik özellik tarafında bir farklılık sunmayan altın kaplama model, ömür boyu garanti kapsamı altında. Ürünün fiyatı ise Apple Watch Edition'ın Türkiye fiyatları düşünüldüğü zaman hesaplı bile denilebilir.


İşte Altın Kaplama One M9'un Fiyatı
1.580£ fiyat etiketine sahip olan altın kaplama One M9, yaklaşık olarak 6.700 Türk Lirası. Ayrıca eğer bir One M9 sahibiyseniz telefonunuzu firmaya göndererek altın ile kaplatmanız da mümkün.

Son olarak da ürünü Türkiye'nin de içerisinde bulunduğu bir çok ülkeden alabilmenin mümkün olduğunu da belirtelim.

Post a Comment

0 Comments