İlk Windows 10 Reklamı Yayınlandı!

Microsoft, 29 Temmuzda yayınlanacak olacak Windows 10’u geliştirmeye devam ederken, bir yandan da pazarlama çalışmalarına başlamış görünüyor. İşte ilk reklam videosu!

Windows 10 işletim sisteminin tanıtılmasına 10 günden az zaman kala, Microsoft, Windows ailesi için kilometre taşı olacak bu sürüm için pazarlama çalışmalarına başladı bile. Dün “Windows 10’a Yükseltmek için 10 neden” adlı bir video yayınlayan Microsoft, bugün de YouTube’da ilk Windows 10 reklamını yayınladı.

Microsoft daha önceden Windows 10 televizyon reklamlarının ABD için 20 Temmuz Pazartesi günü başlayacağını, uluslararası tanıtım kampanyasının ise 29 Temmuz’da başlayacağını duyurmuştu.

Küçük çocukların kullanıldığı reklam videosunda, Windows 10’da yer alan Windows Hello, Cortana gibi özelliklerin yanı sıra Windows 10’nun dokunmatik ekranlarda da mükemmel çalıştığı vurgulanıyor.

Bana kalırsa oldukça sevimli olan bu reklam videosu, ABD tanıtımının bir parçası olduğu için Türkçe hali yok. Ancak yine de oldukça sevimli olan bu videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.
Post a Comment

0 Comments